Байзенов Бижан Бижанұлы

Сабақ: Өзгертілген командалық ойын: Футбол ойыны

Күні: 17.10.2018ж

Сынып: 5

Батыс Қазақстан облысы

Казталов ауданы

С.Есетов атындағы ОЖББМ

Дене тәрбиесі пәнінің мұғалімі

Байзенов Бижан Бижанұлы

Қатысқандар саны: 10 қатыспағандар: 0
Сабақ тақырыбы: Спорттық ойын
Осы сабаққа қол жеткізуге көмектесетін оқу мақсаттары. 5.1.1.1 Аздаған ауқымдағы арнайы спорттық спецификалық қозғалыс әрекеттерінің дәлдігін бақылауды және икемділікті дамытуға арналған қимыл қозғалыс дағдыларын білу және түсіну
Сабақмақсаты: Барлық оқушылар орындай алады:

Допты өзімен бірге алып жүралады

Көпшілік оқушылар орындай алады:

Бір-біріне футбол добын пас бере алады.

Кейбір оқушылар орындай алады:

Оқушылар кедергі арқылы өте алады.

Жетістіккритерийлері: Қимыл-қозғалыс комбинацияларын, реттілікпен орындайды. Бұрыштан доп тебу.
Тілдікмақсаттар: Доп –Мяч — ball

Ысқырық — Свисток- whistle.

Жалауша -флажок- flag.

Пәнаралықбайланыстар: Жаратылыстану, өзін – өзі тану
Алдыңғымеңгерілгенбілім: Эстафеталық ойындар
Дескрипторлар: Бұрыштан допты ойынға қосуды үйренді:

-допты алма — кезек тебу арқылы алып жүреді;

— допты тіке бағытта алып жүргенде, табанның ішкі алқымымен теуіп алып жүрген қолайлы болады.

-допты тартып алу әдістерін уйренді.

Сабақтың

жоспарланғанкезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет Ресурстар
Сабақтың басы
  • Сапқа тұру
  • Cабақтын мақсатымен таныстру
  • Ағылшынша сан реті мен саналу:
  • Саптық жаттығулар
  • Жүру жаттығулары
  • Жүгіру жаттығулары
  • Доппен бір орнында орындалатын жаттығулар
  • Футбол ойынының ережесін таныстыру, тарихын шолу
Спорт алаңы,

Ысқырғыш,

секундамер

Сабақтыңортасы
  • Саптағы жаттығуларды орындау;
  • Алаңда жәй жүру және жүгіру жаттығулары арқылы дені қыздыратын жаттығулар жасау;
  • Орнында орындалатын әр – түрлі жаттығулар жасау;
  • Допты пайдалану арқылы жасалатын жаттығулар;
Бірнеше доп.
Сабақтыңаяғы
  • сапқа тұрғызу.

Оқушылырға қойылатын сұрақтар:

  • нені білдім, неніүйрендім?
  • нені толық орындай алмаймын?
  • қандай жұмысты жалғастыру қажет?

Оқушылар өз жұмысы мен сыныптастарының жұмысын«Қалпақ» әдісі арқылы бағалайды

Қалпақ кигізу әдісімен бағалау
Дифференциалды

Қабілетті бар оқушыларға аяқ желкесінің сыртқы және ішкі қырымен допты алып жүруді уйретемін.

Қабілеті орташа оқушыларға

Допты тебу техникасын уйретемін .

Қабілеті төмен оқушыларға Пас алу техникасын уйретемін

Денсаулық және қауіпсіздік техникасын қадағалау Футбол ойының қауіпсіздік ережесін қайталау
Сабақ бойынша рефлексия Сабақтын мақсаты мен оқу міндеттері орындалдыма?

Бүгін оқушылар не үйренді?

Сабақ қалай өтті,қандай денгейде өтті?

Жоспарланған саралау жақсы іске астыма?

Уақытты қалай пайдаландым?

Сабақ мақсаты мен міндеттері орындалды. Оқушылар бүгін футбол ойынының , қауіпсіздік ережелерін, допты аяқпен тоқтату бір-біріне беру әдістерін үйренді. Сабақ жақсы өтті, оқушылар қызыға қатысты. Саралау жақсы іске асты. Уақытты тиімді пайдаландым.
Қорытынды бағалау

Ең жақсы өткен екі нәрсе (оқыту мен оқуға қатысты)

1:

2:

Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқыту мен оқуға қатысты)?

1:

2:

Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар жөнінде келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпарат білдім?

1:

2:

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.